Увага! Оголошення!!!

Дата створення: 12:59 27.03.2020

Протягом найближчих днів із 19:00 год. вечора просимо усіх жителів громади максимально залишатися вдома. Заплановано проведення дезінфекції – зрошування твердого дорожнього покриття спеціальним розчином. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! З повагою, сільський голова  Віталій ОСЯДЛИЙ.

Увага! Розпочато дезінфекцію!!!

Дата створення: 12:28 27.03.2020

Станом на 26 березня 2020 року Олешинською сільською радою закуплено усі засобидезінфекції, необхідні для обробки усієї території громади. Протягом найближчих днів повністю продезінфікуються (ззовні та внутрішні приміщення) усі зупинки громадського транспорту, ЦПМСД, території та приміщення шкіл та дитсадочків, магазинів, клубів, бібліотек, відділень поштового зв’язку, дитячі та спортивні майданчики та інші території масового скупчення людей сіл Олешин, Іванківці, Черепова, Черепівка та Велика Калинівка. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! З повагою, сільський голова  Віталій ОСЯДЛИЙ.

Кабмін детально пояснив, що дозволено, а що заборонено до 24 квітня

Дата створення: 19:31 26.03.2020

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239. Даним рішенням внесено зміни до постанов № 211 та № 215, № 228, № 287, № 291, що стосуються продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня.

Надзвичайна ситуація і надзвичайний стан: головні відмінності

Дата створення: 10:07 26.03.2020

В Україні до 24 квітня запровадили режим надзвичайної ситуації. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів 25 березня. У зв'язку з тим, що багато хто плутає надзвичайну ситуацію з надзвичайним станом, УНІАН роз'яснює головні відмінності між ними !!!

Дата створення: 13:14 24.03.2020

Наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20.03.2020 року № 128-аг, Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги призупиняє прийом громадян, надання адресної допомоги і переходить на дистанційну форму роботу !!!