Посилення відповідальності за спалювання сухої рослинності та інших злочинів, що забруднюють повітря, знищують рослинний світ

Дата створення: 14:28 15.05.2020

З метою попередження пожеж у природних екосистемах та забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей інформуємо про посилення відповідальності за спалювання сухої рослинності та інших злочинів, що забруднюють повітря, знищують рослинний світ.

Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Дата створення: 13:47 12.05.2020

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 13 травня 2020 року з 10.00 до 12.00 години.

Вшанування загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни село Велика Калинівка

Дата створення: 16:15 09.05.2020

9 травня - День Перемоги. Вшанування загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни село Велика Калинівка.

Вшанування загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни село Іванківці

Дата створення: 15:36 09.05.2020

9 травня - День Перемоги. Вшанування загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни село Іванківці.

Вшанування загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни село Олешин

Дата створення: 15:28 09.05.2020

9 травня - День Перемоги. Вшанування загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни село Олешин.

Сьогодні адміністрація району завітала  до учасника бойових дій - жителя села Черепова Кононця Анатолія Никифоровича

Дата створення: 14:06 08.05.2020

З нагоди свята Дня Пам’яті та примирення до жителя села Черепова Кононця Анатолія Никифоровича,  1927 року народження, зі словами вдячності завітали голова Хмельницької районної державної адміністрації Артем Багінський, сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий та голова організації ветеранів України Хмельницької області.