Управління соціального захисту населення повідомляє, що виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок пільговика

Дата створення: 09:53 16.04.2020

Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до пункту 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку або через  АТ  «Укрпошта» на підставі заяви, поданої пільговиком до 15 жовтня (15 травня).

ГУ Пенсійного фонду в Хмельницькій області інформує

Дата створення: 13:06 15.04.2020

У головному управлінні Пенсійного фонду в Хмельницькій області зібрали найпоширеніші запитання щодо пенсійного забезпечення мешканців області з 1 квітня 2020 року та підготували відповідні роз’яснення.

В теперішніх нелегких умовах сьогодення «Укрпошта» запустила актуальні соціально орієнтовані послуги

Дата створення: 09:15 10.04.2020

Акціонерне товариство «Укрпошта» користуючись нагодою засвідчує Вам свою повагу та повідомляє, що АТ «Укрпошта», як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, працює у звичайному режимі, надає поштові і фінансові послуги.

Увага! Особливості надання житлових субсидій під час карантину із запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)

Дата створення: 11:34 07.04.2020

Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації інформує про особливості надання житлових субсидій під час карантину із запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19):

Дата створення: 11:21 07.04.2020

Верховною Радою України 30.03.2020 прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” № 540-IX (далі ? Закон), яким, зокрема, внесено зміни до законів України „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” та „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.