Дата створення: 09:34 06.04.2020

Для осіб, які перебувають на самоізоляції і потребують сторонніх послуг (крім тих, кого забезпечують родичі, сусіди), Хмельницька дирекція АТ «Укрпошта» може здійснювати доставку на платній основі (за кошти громадян) продуктових наборів трьох видів (переліки додаються) із залученням листонош через відділення пошти (оплата у відділенні пошти або безпосередньо при отриманні).

Дата створення: 10:22 02.04.2020

Підбірка актуальних нормативно правових актів, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, та документів пов’язаних з ними.

Дезінфекція по селам Олешинської громади !!!

Дата створення: 10:38 01.04.2020

30 та 31 березня 2020 року протягом дня вдруге відбувалась запланована дезінфекція сіл Олешинської сільської ради . Першочерговими місцями для дезінфекції були визначені: місця загального користування; адміністративні приміщення, заклади освіти і культури; церкви; ФАПи; магазини; дороги …

Зателефонуйте сімейному лікарю - не займайтеся самолікуванням!

Дата створення: 13:55 31.03.2020

На виконання листа  Уповноваженого Президента України з прав дитини від 20.03.2020 № 15/3-07/557 про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, з метою забезпечення належної підтримки дітей та сімей з дітьми у період проведення на території України протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19, в разі виявлення перших ознак захворювання батьків або дитини просимо звертатися за телефонами Ваших сімейних лікарів, вказаних у декларації.

Усе, що відомо про коронавірус: шляхи передачі, симптоми, лікування, профілактика

Дата створення: 13:52 31.03.2020

Коронавірус: симптоми Європейський центр з профілактики та контролю захворюваності (European Centre for Disease Prevention and Control) називає такі симптоми, характерні для захворювання на китайський коронавірус: висока температура кашель утруднене дихання біль у м'язах відчуття втоми

Увага !!! У Хмельницькому обмежать в’їзд для мешканців інших міст та областей !!!

Дата створення: 10:56 30.03.2020

На вулицях Хмельницького посилять патрулі. 30 березня 2020 року  на п’яти в’їздах до обласного центру встановлять п’ять контрольно-пропускних пунктів. На них зупинятимуть всі автівки, які прямують у Хмельницький, та обмежуватимуть в’їзд у місто для немісцевих. Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Хмельницького міського голову Олександра Симчишина.