Уряд затвердив порядок надання державного пільгового кредиту на придбання житла ВПО та учасниками АТО/ООС

Дата створення: 15:50 05.12.2019

27 листопада 2019 року Урядом було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла.

Ускладнення погодних умов!

Дата створення: 14:56 22.11.2019

Шановні працівники сільського господарства!

Дата створення: 13:06 15.11.2019

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки "золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Хмельницькі аудитори попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 243 млн грн протягом січня - жовтня 2019 року

Дата створення: 10:58 15.11.2019

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня-жовтня провели моніторинг 319 процедур закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю), загальною вартістю понад 1 млрд грн.

ВАЖЛИВО: завершіть процедуру оформлення права власності на землю.

Дата створення: 09:23 14.11.2019

Для забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання має бути здійснене відповідне оформлення права власності на землю. Частиною цієї процедури є присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Без нього на сьогодні власник земельної ділянки не зможе здійснювати правочини: продавати, дарувати, здавати в оренду, брати кредит під її заставу тощо.

Порядок денний 27 позачергової сесії

Дата створення: 15:05 13.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово- комунальних послуг!

Дата створення: 10:25 04.11.2019

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-УІІІ «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.