Сьогодні у райдержадміністрації був представлений новий очільник районної поліції

Дата створення: 13:53 27.04.2020

27 квітня 2020 року голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий був присутній на засіданні  у райдержадміністрації, на якому був представлений новий очільник Хмельницького районного відділення Національної поліції Хмельницького відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області Беспалий Ігор Володимирович.

Управлінням соціального захисту населення було затверджено новий порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» за рахунок коштів державного бюджету.

Дата створення: 14:07 23.04.2020

Управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 172 «Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка”», а саме затверджено новий Порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» за рахунок коштів державного бюджету (надалі Порядок).