Відбулось засідання опікунської ради при виконачому комітеті сільської ради

Дата створення: 09:09 04.11.2019

1 листопада 2019 року відбулось засідання опікунської ради при виконачому комітеті сільської ради. На засіданні було розглянуто питання, що входить докомпетенції органу опіки та піклування.

До уваги жителів с.Олешин та с.Іванківці!!!

Дата створення: 16:10 31.10.2019

Завтра, 1 листопада 2019 року в с.Олешин та с.Іванківці в період  з 10.00 до 15.00 планується відключення електроенергії у зв'язку із заміною трансформатора по вул. Шкільній,13 в с.Олешин.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 09:51 24.10.2019

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва провела особистий прийом громадян

Дата створення: 13:05 22.10.2019

22  жовтня у приміщенні Олешинської сільської ради  регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва провела особистий прийом громадян.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 12:49 22.10.2019

Олешинська сільська рада Хмельницького району хмельницької області повідомляє про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди.

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведе виїзний прийом в с.Олешин

Дата створення: 11:24 21.10.2019

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області буде проводити виїзний прийом громадян 22 жовтня 2019 року з 10.00 до 12.00 в приміщенні Олешинської сільської ради.

З Днем села, наш Олешин!!!

Дата створення: 13:12 16.10.2019

13 жовтня 2019 року День села Олешин пройшов з розмахом. Були привітання гостей свята і виступи творчих колективів.З теплими вітальними словами перед жителями села Олешин виступив сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий.

Вшанували захисників України

Дата створення: 14:04 11.10.2019

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисника України.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

Дата створення: 13:57 10.10.2019

Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав таких конвенцій: