Благодійний фонд "Ми поруч" Сергія Лабазюка провів захід "СТОП наркоманії", на якому закликав учнів Іванковецького НВК до здорового способу життя

20 березня 2018 року в приміщенні Іванковецькогого навчально-виховного комплексу відбувся захід за підтримки благодійного фонду "Ми поруч" Сергія Лабазюка "СТОП наркоманії". На заході також був присутній заступник сільського голови Юрій Гуцалюк.

Були проведені пізнавальні інтерактиви для учнів Іванковецькогого навчально-виховного комплексу.

Тема здорового способу життя сьогодні як ніколи актуальна. Про шкоду наркотиків та інших поганих звичок учням розповідають в школі, однак заходи, що проводять у рамках проекту «СТОП наркоманії», змушують молодь більш глибше оцінити масштаби проблеми та серйозність її наслідків.