Храмове свято в с. Іванківці

Вчора, 18 липня, день пам’яті преподобного Афанасія Афонського в святому хрещенні Аврамія. Сільський голова Олешинської сілької ради Осядллий В.С. відівідав Храмове свято в с. Іванківці.

Храмове свято в с. Іванківці, Хмельницького району - настоятель ієрей Андрій Беринда.

Храм рік тому назад посвятили на честь цього угодника Божого. В храмі ковчег з частинкою дорогоцінних мощів прп. Афанасія Афонського. Храм збудований в візантійському стилі трудами благодійників та вірян.

В співслужінні чисельного духовенства єпархії урочисто відбулась Божествена Літургія. Дякую собору духовенства - митр. прот. Василю Беринді (обласний благочинний), архимандриту Даниїлу Тарнавському, митр. прот. Миколі Волошину, митр. прот. Михайлу Наконечному, протоієреям Василю Бутковському, Михайлу Мартинюку, Івану Кашарабі, Дмитру Махоті, священикам Тарас Швець та Андрію Беринді.