"ПриватБанк" попередив клієнтів про нову схему шахрайства

Цього разу аферисти в своїх схемах використовують "листи щастя"

radiosvoboda.org

Клієнти "ПриватБанку" почали отримувати "листи щастя", за допомогою яких шахраї крадуть гроші у людей. Про це повідомив керівник напрямку інформаційної безпеки банку В'ячеслав Нехороших у Facebook.

Як правило, повідомлення надходять на електронну пошту або в месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). У них йдеться про поповнення карткового рахунку сторонньою людиною.

В'ячеслав Нехороших Facebook

Щоб дізнатися більше про "кошти, які надійшли випадково", людині пропонують перейти за посиланням, що веде на фальшиву квитанцію з фішинговим сайтом "Приват24".

Керівництво банку застерігає, що ні в якому разі не можна вводити туди свій логін і пароль.

В'ячеслав Нехороших Facebook

Відзначимо, що раніше керівник департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк заявив, що кіберполіція розкриває близько 80% злочинів, пов'язаних із кібершахрайством

Посилання на джерело інформації: https://ua.112.ua/suspilstvo/pryvatbank-poperedyv-kliientiv-pro-novu-skhemu-shakhraistva-454387.html