27 лютого 2018 року відбулось засідання IV позачергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання

В порядку денному розгланули такі питання:

1. Про затвердження проекту, що може реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету сільському бюджету на формування інфраструктури Олешинської сільської ради.
  2. Про затвердження проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету сільському бюджету на формування інфраструктури Олешинської сільської ради.
  3. Про внесення змін до бюджету Олешинської сільської ради на 2018 рік.
  4. Про місцеві податки і збори на 2018 рік.
  5. Про виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
  6. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою, що перебуває у постійному користуванні Хмельницької районної ради.
  7.  Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, що передані в оренду, та надання дозволу Олешинській сільській раді на виготовлення технічних документацій.
  8. Про прийняття земельної ділянки у комунальну власність Олешинської сільської ради.
  9. Про виготовлення правовстановлюючих документів на об’єкти комунальної власності та земельні ділянки під ними.
  10.  Про внесення змін до регламенту Олешинської сільської ради.
  11. Про звернення депутатів Олешинської сільської ради до Голови Верховної ради України, голів депутатських фракцій (груп) у Верховній Раді України, народних депутатів України щодо підтримки законопроекту №7403/2.