22 лютого 2018 року голова Олешинської сільської ради Осядлий В.С.взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за 2017 рік.

22 лютого 2018 року голова Олешинської сільської ради Осядлий В.С. взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, на якому голова адміністрації Олександр Корнійчук представив публічний звіт щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за 2017 рік.

У засіданні також взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад.

На початку засідання Олександр Корнійчук вручив нагороди та відзнаки визначним подолянам. Так, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання: «Заслужений лікар України» – головному акушеру-гінекологу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександру Жилку;  «Заслужений працівник транспорту України» – голові правління товариства з обмеженою відповідальністю «Промтехтранс», с. Гуменці Кам’янець-Подільського району Віктору Антонюку; «Заслужений працівник сільського господарства України» – керівникові сільськогосподарських дільниць підприємства «Аграрна компанія 2004» Волочиського району Олександру Клаку;

Також відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України Андрія Парубія за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики  у сфері охорони здоров’я, сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено: Грамотою Верховної Ради України – лікаря-отоларинголога Дунаєвецької центральної районної лікарні, кандидата медичних наук Олега Купчика.

Основним питанням розширеного засідання колегії ОДА став публічний звіт голови ОДА про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2017 рік та основні напрями роботи на 2018 рік. Після сьогоднішнього розгляду проект рішення «Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік» надано обласній раді для розгляду та затвердження депутатами облради на черговій вісімнадцятій сесії, пленарне засідання якої заплановане на 22 березня цього року.