Олешинська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Освіта, культура, мододь та спорт

Новини освіти, культури, молоді та спорту

Оголошення! 22 червня о 12 годині відбудуться загальні збори (конференція) в Іванковецькому НВК

Дата створення: 13:20 11.06.2018

22 червня о 12 годині відбудуться загальні збори (конференція) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради школи Іванковецького НВК.

Свято молодості й краси – випуск 2018

Дата створення: 15:56 08.06.2018

Сьогодні, 8 червня, у Олешинській ОТГ відбулося справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у наших  школах – випускний бал!

І знову радість для малечі!!!

Дата створення: 08:09 05.06.2018

З нагоди Міжнародного Дня Захисту дітей народний депутат Сергій Лабазюк організував розважальну програму для малечі.

ДИТЯЧИЙ САДОК, ПРОЩАВАЙ !!!

Дата створення: 14:02 04.06.2018

Декількома днями тому проходили урочисті та випускні в дитячих садочках «Сонечко», «Джерельце» та «Калинонька». Готувалися до цієї грандіозної події в житті кожного малюка заздалегідь та дуже серйозно… Вчили тексти, складні танцювальні па та підбирали вбрання. Татусі завчасно займали місця в залі, а мами − допомагали малечі: хлопцям зав’язували галстуки та поправляли костюми, дівчаткам − наносили останній штрих у зачісках та розправляли чудові сукні.