Олешинська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Історія села Іванківці

Про точну дату виникнення села Іванківці достеменно невідомо. До 1800 року через малу чисельність село входило до складу села Олешин і носило назву  - Іванківці Олешинські. І лише  в 1880 році стало самостійно населеним пунктом. До звільнення селян від кріпацтва село входило до володінь графа Гудовича. Селяни займалися землеробством. У 1880 році в селі було збудовано храм на честь Пресвятої Богородиці (на кошти мецената лікаря В. Левицького).  В 1892 році, він же звів на цвинтарі церкву на честь Григорія Богослова.  В.Г. Левицьким – місцевим благодійником була побудована однокласна міністерська школа, яка розпочала роботу в 1982 році. Школа пропрацювала століття. В 1988 році в селі збудована нова двоповерхова школа.

Після 1917 року село входило до колгоспу, а пізніше об’єдналось в радгосп «Ленінець»..

В 1955 році в село прийшла електрифікація, в 1994  - село газифіковано. В селі знаходиться фельдшерський пункт, клуб, бібліотека, 2 магазини. Жителі села займаються веденням господарства, більшість працюють у м. Хмельницькому.